If you want to use PayPal, you can.  Just click on the button for the package you want to choose!  It’s easy.

8 classes – $88.00 

12 classes – $120.00 

24 classes – $216.00

If you decide you want to purchase a class package, please remember that it is up to you to keep track of it.  Thanks!

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.